Sunro

Wybierz nas, jeśli oczekujesz mebli, które wyróżniają się nie tylko elegancją, ale także doskonałą jakością

O Sunro

Sunro to rodzinna marka powstała na bazie doświadczenia dwóch firm oraz artykułowanych potrzeb ich klientów.

Opierając się na przekonaniu, że przestrzeń ogrodowa to coś więcej niż krzesło i stół, tworzymy wyjątkowe aranżacje. Przykładamy szczególną wagę, aby były wygodne i funkcjonale, a także stanowiły wyjątkowy wyraz stylu i indywidualności naszych klientów.

Sztuka wypoczynku jest naszą pasją

W naszej ofercie znajdziecie meble ogrodowe, kuchnie zewnętrzne, zadaszenia tarasowe oraz inne akcesoria, które umilają spędzenie czasu w ogrodzie lub na tarasie. Naszymi partnerami są firmy posiadające dużą tradycję w dostarczaniu dóbr luksusowych.

Sztuka wypoczynku jest naszą pasją, inspiruje nas do poszukiwania pięknych, współczesnych mebli ogrodowych, które pasują do Twojego stylu życia. Czas w domu, czas na wakacje, chwile relaksu spędzone z rodziną i przyjaciółmi zapewniają niezbędną równowagę w naszym życiu.

W Sunro wierzymy, że otaczanie się pięknym wzornictwem wzbogaca Twój świat, czy to oazę ogrodową, modny hotel, prywatny jacht czy nowoczesne biuro. Wyróżniają nas ponadczasowe, spersonalizowane projekty, innowacyjne materiały i bogate spektrum kolorów. Nasze doświadczenie i zaangażowanie na rzecz jakości sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem w obszarze luksusowej gościnności.

Na czym polega sukces Sunro?

Zaangażowanie 0
Wzrost doświadczenia w każdym roku działalności 0
Zwiększanie asortymentu w każdym miesiącu działalności 0
Wzrost liczby przebytych szkoleń z zakresu designu każdego roku 0